Whatsapp Müşteri Destek Hattı +90 536 287 78 83

Kullanım Şartları

Kullanım Şartları:

 

 • Hamahaahsapoyuncak.com yayınlanan fiyatları, görselleri, özellikleri ve tüm diğer bilgileri önceden haber vermeden değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Hamahaahsapoyuncak.com web sitesinde satışa sunulan tüm ürünlerin fiyatları ve uygulanan satış koşulları, yalnızca bu sitede geçerlidir.
 • Hamahaahsapoyuncak.com tarafından diğer sistemlerden ve/veya internet sitelerinden alınan bilgilerde bir hata olması durumunda, Saatick.com.tr bundan sorumlu tutulamaz.
 • Hamahaahsapoyuncak.com web sitesinde satışa sunulan bütün ürünlerin hepsinin stoklu olarak tutulmamaktadır. Sipariş edilen ürünler, stokda yok ise tedarik edilmektedir.. Ancak çeşitli sebeplerle, sipariş verilen ve stokta olmayan ürünler tedarik edilemiyor ise bu durumda siparişi veren kişi, e-posta ya da telefon aracılığıyla bilgilendirilir ve ürün için alınan tüm tutar, sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse, kredi kartına, havale/EFT yoluyla verildiyse, banka hesabına iade edilir.
 • Ödeme kredi kartı ile yapılırsa, üyeden kredi kartı bilgileri istenecektir. Sipariş kabul edildiği takdirde, verilen siparişlerin bedeli bu kredi kartına borçlandırılacaktır. Üyenin gerçek olmayan veya başkasına ait bir kredi kartı numarası kullandığı tespit edilirse, Hamahaahsapoyuncak.com ’un, üyenin siparişini kendine bildirme gereği duymadan sonlandırma hakkı saklıdır. 
 • Hamahaahsapoyuncak.com web sitesinden, banka havalesi ile alışveriş yapılabilir. Bir hafta içinde hesap numaralarına havalesi yapılmayan siparişler iptal edilir. Siparişlerin işleme alınma zamanı, siparişin verildiği an değil, havalenin hesaplarımıza ulaştığını belirlediğimiz andır. Ödemeli gönderi ya da posta çeki gibi belirtilmeyen ödeme yöntemleri kabul edilmez. Müşteri, havale ile yaptığı ödemelerde açıklama belirtmek ve meblağın ulaştığını telefonla teyit etmek zorundadır. Aksi Takdirde ürün teslimat gecikmesi sözkonusu olacakdır.
 • Hamahaahsapoyuncak.com tüm siparişlerinizi, yasaların gerektirdiği şekilde irsaliye ve fatura eşliğinde teslim edecektir. Yapılan alışverişlerdeki tüm fiyatlar TL olarak ifade edilmiştir. Alışverişiniz sırasında size bildirilen KDV fiyata dahil edilecektir. 
 • Sözleşmenin imzalandığı tarihte var olmayan ve ön görülmeyen, tarafların kontrolleri dışında gelişen, ortaya çıkmasıyla taraflardan birinin ya da her ikisinin de sözleşme ile yüklendikleri borç ve sorumluluklarını kısmen ya da tamamen yerine getirmelerini ya da bunları zamanında yerine getirmelerini imkânsızlaştıran haller, mücbir sebep (Tabii afet, savaş, terör, ayaklanma, mevzuat hükümleri, el koyma veya grev, lokavt, üretim ve iletişim tesislerinde önemli mahiyette arıza...) olarak kabul edilecektir. Mücbir sebep şahsında gerçekleşen taraf, diğer tarafa durumu derhal ve yazılı olarak bildirecektir. İşbu mücbir sebep hali 10 (on) gün süreyle devam ederse, taraflardan her birinin, tek taraflı olarak fesih hakkı doğacaktır.
 • Hamahaahsapoyuncak.com, sattığı ürünler için tüm sanal alışveriş siteleri gibi belirli miktarlarda stok bulundurmaktadır. Ürünleri müşterilerinin siparişlerine göre tedarik etmektedir. Tüm ürünler için portföy sürekli güncellense de bazı siparişleri değişik nedenlerden (ithalatcı firmada ürün stoklarda tükenmesi, ulaşımda aksaklıklar vb.) dolayı anında karşılanamayabilir. Bu gibi durumlarda ilgili personellerimiz tarafından e-posta veya telefon yoluyla bilgilendirme yapılarak sipariş teslimatı hakkında yeni takvim belirlenebilir veya sipariş iptal edilebilir.
 • Tahsilatı yapılmış bir siparişin teslimatı Türkiye içinde kargo firmaları aracılığıyla (MNG Kargo, Yurtiçi Kargo, Aras Kargo vb..) ile yapılacaktır. Yurtdışı kargo teslimatı aksi belirtilinceye kadar yoktur.
 • Kargo ücreti, belli bir meblağda yapılan alışverişe kadar müşteri tarafından karşılanır. Bu meblağ müşteri alışveriş yaptığında faturasına yansıtılacaktır.
 • Paketlerinizin, alışverişiniz sırasında size belirtilen süreler içinde teslim edilmemesi ifno@Hamahaahsapoyuncak.com adresine yazarak, durumu Hamahaahsapoyuncak.com'ye bildirilebilir. Kargo Şirketi tarafımızdan ya da müşteri tarafından aranarak paket takibi yapılabilir. Paket teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır. Bu yüzden; Teslimat sırasında hasarlı olduğu tespit edilen paketler kabul edilmeyip tutanak tutturulmalıdır. Daha sonra, tutanak bizimle irtibat kurularak bize ulaştırılmalıdır. Hamahaahsapoyuncak.com, en kısa sürede sorunu gidererek siparisin yeniden ulaştırılmasını sağlayacaktır.
 • Genel olarak satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürün ambalajları herhangi bir hasar görmeden (yırtılma, ambalajı atma, koruyucu bantların çıkarılması vb. ürünü yıpratmamıssanız), teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz. (İade ile ilgili konular için "İade Şartları"nı okuyabilirsiniz.)
 • Hamahaahsapoyuncak.com Sitesine üye olan herkes sitemizden alışveriş yapabilir, ancak 18 yaşından küçük kişiler bu siteden alışveriş yapamazlar.
 • Hamahaahsapoyuncak.com web sitesinden alışveriş yapan gerçek veya tüzel kişiler yukarıdaki tüm maddeleri kabul etmiş sayılır.